Anasayfa / Özel Ders
Özel Ders 1

Özel Ders

Almanya doğumlu Hacettepe Üniv. mezunu bir Almanca Öğretmeniyim. Aynı zaman da alman vatandaşıyım. Antalya’da üst düzey kolejlerde ve dil kurslarında çalıştım. Halen de çalışıyorum. Almanya’da kısa süreli Orta Okul ve Lise tecrübem de mevcut. 2002 yılında Almanya Kültür Bakanlığı “Sprachdiplom der Stufe II der KMK” (Almanya Kültür Bakanlığı Dil Diplomasını) kazandım. Ayrıca www.meslekialmanca.com sitesinin kurucusuyum.

Yabancı Dil öğrenmek sabır, tekrar ve karar işidir. Siz Almanca öğrenmeye kararlıysanız bende size Almanca öğretmeye kararlıyımdır. Hangi sınıfta, hangi okul da veya hangi mesleğe sahip olursanız olun, fark etmez. Fit in Deutsch 1, Fit in Deutsch 2, Zertifikat Deutsch B1, Aile Birleşimi Sınavı, Start Deutsch 1, Start Deutsch 2, … gibi Goethe Institut Sınavlarına ve telc, YDS, Açıköğretim Almanca gibi Almanca sınavlarına sizi rahatlıkla hazırlarım.

Evimde, evinizde, kendi özel büromda, çeşitli etüt merkezlerinde, dil kurslarında bire bir ve grup eğitimi verebilirim. İlk 1-2 saat içerisinde benden verim alamadığınızı düşünürseniz ücretinizi iade ederim, ben de verimli olamadığımı düşünürsem ders vermeyi bitiririm. (Almanca özel dersi de her Almanca bilenden değil, Almanca Öğretmeni olan birisinden almanızı tavsiye ederim

Ayrıca Türkiye'nin neresinde olursanız olun sizinle İnternet üzerinden online Almanca dersi de yapabilirim. Denemizi tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

error: İzinsiz Kopyalanamaz.

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/meslekialmanca/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171